€459,00
Dit industriële televisiemeubel komt uit de Lava-collectie. Het item heeft een bijzondere afwerking en heeft een stevig onderstel. Daarnaast bieden de lades genoeg ruimte om je spullen in op te bergen.
Dit industriële televisiemeubel komt uit de Lava-collectie. Het item heeft een bijzondere afwerking en heeft een stevig onderstel. Daarnaast bieden de lades genoeg ruimte om je spullen in op te bergen.
Ieder meubel uit de ‘Lava’ collectie is afgewerkt met een Lava-look. Dit houdt in dat de basis van de kast, tafel of ander meubel gemaakt is van hout. Hierover wordt een metalen coating gegoten wat ervoor zorgt dat de meubels een lava-achtige uitstraling krijgen. De poten en andere delen zijn gemaakt van zwart staal en geven de collectie een stoer karakter. De meubelserie Lava bestaat uit 7 verschillende meubelstukken die eenvoudig met elkaar en andere meubels te combineren zijn. Met de serie Lava haal je kwaliteit in huis voor een betaalbare prijs!
Jouw bestelde meubel(s) wordt bezorgd door mannen (en soms een vrouw) die je zelfs bij je oma over de vloer durft te laten komen. Na het plaatsen van een bestelling word je gebeld voor een afspraak. Onze bezorgers bezorgen uw meubel(s) vervolgens binnen 5 tot 10 dagen. Niet alleen bezorgen zij uw meubel(s), ook installeren ze deze in volledigheid. Daarnaast bieden we ook de optie om je oude meubilair mee te nemen of over te nemen.
Levertijd | 1-7 werkdagen |
---|---|
Artikelnummer |